amp templates

Популярне останнім часом слово "булінг" насправді описує всім нам знайомі ситуації — з цькуванням в школі, приниженнями і агресією стикався кожен.

Він має великі наслідки для людини, що його зазнає — як у дитячому віці, так і у дорослому. Дослідження показали, що діти, які зазнавати булінгу, більш схильні до розладів ментального здоров’я, таких як тривожний розлад, депресивність, суїцидальні настрої. Це не означає, що уcі, хто зазнавав булінгу мають ці проблеми, але статистично схильність у них вища.

Булінг не є якимось новітнім явищем, він існував, просто ми про нього не знали. Раніше не було таких інструментів донесення інформації, які є зараз. Але оскільки зараз стали доступними соціальні медіа, то проблема почала виходити в люди. На Заході з булінгом працюють вже давно — це можна помітити по американських фільмах, де він показаний ще в кінематографі 80-х.

Тому і у нашій школі ми активно проводимо виховні години на тему - Булінг. На фото - робота класного керівника Постоюк Оксани Володимирівни зі своїми учнями 9 класу. Перегляд навчальних відео, відверті бесіди про булінг, "дружнє коло" - усе це спонукає учнів до зміни ставлення одне до одного.